Luxaflex zakt naar beneden.

Wij wonen sinds kort in een huis met veel grote ramen. Voor de ramen hangen luxaflexschermen met horizontale alluminium lamellen. Het huis was een poosje slecht bewoond en de luxaflexen werkten moeilijk. Alles liep zwaar. Ik besloot om alles inclusief trek koorden een flinke smeer beurt te geven met teflon spray. Nu loopt alles als een tierelier, maar ze zakken naar beneden. Ze blijven niet meer hangen. Dus die smeer methode was niet erg slim, zacht gezegd. is er een manier om dit op te lossen? Om de teflon weer uit de trekkoorden te halen? Ultra soon reinigen?
alvast bedankt
 
Laatst bewerkt:
Bij deze de foto

IMG_2527.jpeg
 
Dankjewel, ik laat ze nu eerst ultrasoon reinigen. Geen luxe, want ze zijn jaren niet schoon gemaakt. En ik dacht dat dat ook zou kunnen helpen. Maar de remmenreinigertip . Is er ook nog een merk?
Bedankt alvast
 
Dan moet het touwwerk er helemaal uit en dan heb je gelijk de kans de nylon koorden te vervangen, let wel op de juiste dikte.
Want dat luistert erg nauw.
Dan is er een schoonmaakmiddel D.....y op te zoeken als ontvettingsmiddel keuken.
Dat doet het geweldig, je moet wel beschermende handschoenen dragen, want het is vrij agressief.
Daar ben ik achter gekomen toen ik de luxaflex in mijn keuken schoonmaakte.
Toen werkte de vingerafdrukherkenning op mijn smartphone niet meer voor een paar weken.
 
  • Like
Waarderingen: Fluweel

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via