Loze pijp door dak?

Recent is er een nieuwe CV ketel geplaatst. Nu ben ik bezig met een nieuwe ventilatieunit maar ik kom in het CV hok ook een ‘loze’? Pijp tegen.

Zie foto. Rechts CV-afvoer door het dak. In het midden de mechanische ventilatie en links de loze pijp.
De pijp is vrij lang en loopt door het dak. Er zit een paddestoel buiten op. De kou komt zo rechtstreeks het huis binnen.

Moet deze blijven zitten of was deze vanuit begin jaren 80 ergens voor bedoeld?
109755_63B4D7E176B34D19B85A456D20B52FDE_1.jpg
 
Ontvluchting van de afvoer (te dik daarvoor) en rookkanaal (niet dubbelwandig) kunnen we uitsluiten in ieder geval. De pijp kunt u sowieso dicht maken aangezien hij geen functie heeft en alleen maar kou binnen laat.
 

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
Reacties
3
Weergaven
6K
Reacties
1
Weergaven
5K
Reacties
11
Weergaven
356
Reacties
6
Weergaven
318

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via