Laten we er niet te panisch over doen, immers wel eens gezien wat er op een busje nagellakverwijderaar staat?
Juist en dat wordt door sommigen gewoon dagelijks op de nagels gesmeerd.
Natuurlijk moet je wel je hoofd er bij gebruiken en niet op een regenachtige dag met gesloten ramen en deuren met dat spul aan het werk gaan. (of je moet er wel van houden om High te worden

)
Zoals op de bus staat gebruiken in een goed geventileerde ruimte en zolang je er niet dagelijks mee aan het werk bent valt het allemaal nog wel mee.
Ook het brandgevaar is vaak enorm overdreven probeer het maar eens voor elkaar te krijgen om een dusdanige gasvorming te krijgen dat iets wil gaan branden of ploffen. In een gesloten ruimte is het vaak al moeilijk en in een geventileerde ruimte meestal onmogelijk om het juiste mengsel te verkrijgen.
En zou het je dan lukken dan ben je daar al lang niet meer nog vrolijk aan het werk.
Natuurlijk zijn er uitzonderingen te bedenken, maar dat zijn zonder uitzondering vrijwel altijd extremen.
Maar ik denk dat het nu gebruikte oplosmiddel ook niet lekker rook en bevorderlijk was voor de gezondheid, met de Föhn verwarmen geeft ook dampen uit de lijm of hout en schuren of slijpen oid. geeft ook stof wat vrijwel zeker niet gezond is.
Ook kwa staalborstel kun je niet alles gebruiken, maar voor zo´n 10 euro heb je een borstel (ik noem het altijd een rasta borstel) welke geschikt is voor een haakse slijper en prima te gebruiken is.
Ik zeg altijd gewoon je gezonde verstand gebruiken en de juiste bescherming gebruiken dan kom je een heel eind.
suc6
Gerrit