Licht koof maken , Plafond is scheef

Goedenavond klussers,
Heeft iemand een goed idee ? Ik zit met het volgende. Wil een koof met spotjes maken. Echter is het Plafond scheef. Dacht een koof van 12cm te maken echter waterpas ga vanaf laagste punt ( rechts op die foto ). Komt ik aan de andere Kant op 17.5 uit. Wat Zou hier de oplossing voor zijn. Wil liever niet het Plafond aanpakken.. ik zie nu Alleen twee opties : links beginnen 12 hoog. Rechts eindigen met 5.5 cm hoog. Wat duidelijk zichtbaar zal zijn. Of de koof scheef plaatsen met het Plafond mee. Weet Alleen niet hoe dat er dan vreemd uit gaat zien .. iemand een idee ??

IMG_20220919_154418__01__01.jpg
 
Bedankt voor de snelle reactie ! ,Toch Nog een vraag. Als ik het op deze manier doe , zouden de spotjes Dan niet scheef op de wand gaan schijnen wat mischien erg zichtbaar is. Of Denk je dat dat Wel meevalt ( eerste x voor mij )
 
Het Betreft een broodjesplafond , Met daaronder een soort kippengaas / net waarover gestuct is. Wat Betreft spotjes Nog niet gekozen. Dacht gewone standaard spotjes? Daar heb je toch maar een cm of 5 dieptje voor nodig dacht ik ?
 
Zoals Rola al schreef gewoon evenwijdig laten lopen.
Wat de spotjes betreft heb toevallig in onze badkamer Led-verlichting 1 1/2 cm dik geplaatst aangesloten op 230 Volt dus zonder trafo.
Met wat zoeken op het internet heb je veel keuze wat led-verlichting betreft zelfs dimbaar.
 
Als je de koof niet te hoog maakt kun je met niet geschaafde panlat werken deze hebben een maat van 24x37mm
De panlat plaats je vlakke kant aan het plafon krijg je een dikte van 24 mm + de dikte wat je eronder schroeft
Dan zal de lichtbak koof niet opvallen als het plafon scheef loopt.
Bij een dikte van 12 cm + zul je dit op afstand wel zien.
Nu zonder lichtbak koof valt het ook niet op dat het plafon scheef loopt.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via