Levelling systeem op droge wand

Beste klussers,


Eindelijk is het moment daar aangebroken..gestart met het tegelen.
Uiteindelijk wel moeilijker dan het lijkt....
Ik gebruik tegels van 40 x 120.

Nu vroeg ik mij af of het erg is dat ik halverwege een wand stop? Kan ik het levellingsysteem ook door blijven gebruiken nadat de eerste rij tegels droog zijn. De nieuwe tegelrij druk ik straks in de lijm, in eerste instantie zal de oude rij (onderste) dus dieper liggen.



20240922_191017.jpg
 
Ja dat kan als die clips goed erin zitten zonder lijm ertussen en dergelijke. Als 1 clip minimaal omhoog komt omdat er bijvoorbeeld lijm tussen zit of niet goed aangedrukt dan komt je volgende tegel niet waterpas/ aan de laser.

Deze kun je dan wel verwijderen en vervangen voor een nieuwe clip met enig beleid.

Maar je moet wel een ruimere naad houden bij de vloer en wand want het lijkt alsof de tegel koud op de vloer staat. Zo kan dat niet werken en dan kun je schade krijgen.

Ook moet je meer clips gebruiken dan 3 per tegel. Ik zou om de 20 centimeter een clip doen want die tegels gaan alle kanten op omdat ze zo lang zijn.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via