Lekkende Whirlpool ADG9500 vaatwasser

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb al een tijdje last dat mijn vaatwasser condens lekt. Met name aan de bovenzijde van de deur.
Het rubber heb ik reeds vervangen maar het probleem blijft zich voordoen.

Machine van boven tot onder schoon, geen kalkaanslag.

Is de deur op een of andere manier ook strakker af te stellen?
Om er zo voor te zorgen dat er een betere afdichting is.
 
Misschien is de machine door gebruik iets naar achteren verschoven, haal hem iets naar voren en kijk of dat geholpen heeft.
 
Op de rvs binnendeur zou je een afdruk moeten kunnen zien van het deurrubber.
Met een zaklamp zou je hem zo moeten kunnen volgen.
Werken de deurveren nog of klapt de deur naar beneden?
Onderkorf er niet verkeerd in?
Gaat de deur meer dan 90 graden open?
Zit er in de kuip bovenaan in het dak rechtsboven een witte afdichting die wellicht defect is?
 
Op de binnendeur is de afdruk van het rubber niet overal heel te zien. Het lijkt er op dat de deur niet geheel tegen het rubber wordt gedrukt. Vandaar ook mijn eerste vraag of de deur strakker is te zetten of is af te stellen.

Het rubber is net een week oud, maar ik had net zo goed de vorige er in kunnen laten zitten. Want het probleem is niet minder geworden...

De veren werken beide nog goed. De deur gaat ook 90 graden open en niet verder. Onderkorf zit er niet verkeerd in. De uitsparing valt over de sproeileiding heen.

Ik snap alleen de witte afdichting even niet. Zou je dit nog wat toe willen lichten. Want voor zover ik kan zien zit er in de kuip geen witte afdichting. Of bedoel je hiermee de strip aan de bovenkant / voorzijde van de machine?
 
Ik zal de machine van het weekend eens uit z'n omkasting halen om te kijken of er wat aan de hand is.

Nog tips waar ik op kan letten?

Heb nog steeds het gevoel dat de deur niet strak genoeg wordt getrokken. En dat daardoor er stoom / condens langs de bovenzijde kan ontsnappen. Wat dus weer voor een kleine lekkage zorgt tijdens een wasbeurt.
Afstellen van het slot van deur lijkt mij de makkelijkste oplossing, maar lijkt niet mogelijk.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • Ringogringo
  • Keuken
  • 14
  • 631
Reacties
14
Weergaven
631
  • Misiu
  • Keuken
  • 0
  • 205
Reacties
0
Weergaven
205
Reacties
11
Weergaven
1K
Keuken
Henk253

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via