Lekkage bij dak pijp

Hi allen,

Ik heb een lekkage bij mijn dak (bij zo'n luchtpijp). Ik ben zelf niet super handig maar wie weet wie ik hiervoor moet bellen en wat het ongeveer kost?
Het lek is bij deze pijp:
20201115_145015.jpg


Best vervelend want het regent op dit moment best hard!
Binnen in huis op de zolder heb ik even gekeken en ik zie nu dat de dakisolatie nat wordt.

Ik heb geprobeerd een stuk plastic er tussen te duwen zodat het in ieder geval doorloopt naar de emmer die ik er onder heb gezet maar dit is natuurlijk niet ideaal.
Als ik namelijk langs de pijp af kijk zie ik gewoon de buiten lucht, lijkt me niet helemaal goed of wel?

Wordt dit gedekt door de verzekering? Wat zijn ongeveer de kosten die we kunnen verwachten bij reparatie (wat sowieso moet gebeuren)?

Alvast bedankt!

Groeten,
Dennis
 
zo te zien aan de stand van die pijp lijkt het dat achter zijde open staat.
Je kunt proberen op op zolder de pijp richting straat duwt zodat ie boven weer recht en afsluit en zet hem direct goed vast.
Naamloos.jpg
 
Dankje voor je reactie henk! Helaas lukt het niet om het dicht te krijgen. Er schijnt een of andere plaat te zitten die is verschoven of verzakt
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Je hebt toch geen moeite of angst om even bij die pijp te komen.
Ik ben jaren militair geweest en heb veel grens verleggende activiteiten gedaan zoals klimmen in de alpen en dat soort zaken, Ik heb klim certificering dus totaal geen hoogtevrees. Er is één ding wat ik niet doe, dat is een dak beklimmen. Als ik iets sloop, of me verstap heb ik een heel ander probleem
 
  • Like
Waarderingen: Krunnie

Gerelateerde klussen

Reacties
3
Weergaven
255
Reacties
1
Weergaven
550
Reacties
1
Weergaven
909

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via