Koudebrug buitenmuur

Een deel van binnenzijde van onze buitenmuur was altijd al erg koud in de winter. Na het bekijken van de bouwtekeningen uit begin jaren 70 blijkt dat de latei van ons riante kozijn (bxh ca. 3x2 mtr) een een geheel vormt met de binnenmuur. Een soort L profiel dus. Hoe zou dit het beste te isoleren zijn en heeft dit wel zin omdat de koudebrug zelf niet weggehaald kan worden uit de constructie? De spouwmuur is al eerder dit jaar opgevuld. Zelf dacht ik aan panelen plakken aan de binnenzijde, of zorgt dit weer voor andere (vocht)problemen?

Knipsel.PNG
 
Het schijnt te kunnen om renovlies direct op PIR+alu aan te brengen. Daar heb ik geen ervaring mee. De naden moeten dan wel perfect glad zijn, dus platen met tong/groef gebruiken en de hoek zal ook lastig worden.
Eerst PIR, dan 9 mm gips erop lijmen en dan afwerken kan zeker.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via