Koppeling radiator lekt iets

Status
Niet open voor verdere reacties.
Dag

Nieuwe radiator geplaatst via excentrisch tussenstuk en een verloopstuk omdat de cv leidingen (gelast) een andere maat hebben dan de huidige radiator. Met teflon gewerkt. Is hennep beter?
 
Wat is de reden dat je daar geen teflon mag gebruiken? In de hydrauliek gebruik ik tot en met drie duim altijd met teflon en dat gaat altijd goed.

En mijn cv thuis net zo.
 
Een excentrisch staartstuk fungeert als hefboom als een keer tegen de radiator geduwd word oid en er dus beweging in de verbinding is.
en teflon gaat dan op den duur echt wel lekken.
met hennep heb je hier geen last van.
 
Tiho, er staat volgens mij nergens dat je het niet MAG gebruiken. Uit ervaring zal ik het zelf echter niet voor deze toepassing gebruiken. Heb met telfon meer problemen gezien dan met hennep.

Je mag teflon dus gewoon gebruiken in dikwandige installaties. Bij gasleidingen in deze buis wordt het vaak gebruikt omdat hennep dan niet mag.

Succes.
 
Ik antwoorde eigenlijk op een bericht van @dexterXL en daar stond het echt of het niet mocht.Dit bericht is opeens verdwenen? Maar het antwoord is duidelijk @Xr8 dankjewel.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via