Kan dit kwaad? kroonsteentje 4 draden 2 eruit?

Status
Niet open voor verdere reacties.
1 Kroonsteentje met daarin aan onderzijde:

Lampje;
bruine en blauwe draad.
Snoer van opbouw stopcontact,
bruine en blauwe draad.

Deze 2 zijn dus op elkaar bevestigd.?
Kleurdraaden van snoer opbouwstopcontact, komen niet in juiste volgorde tegen andere draden bovenzijde kroonsteen. (dus niet blauw tegen blauw)
Snoer van lampje is niet te zien welke aangesloten is op welke kleur. Deze draad is grotendeels niet gestript.

Bovenzijde kroonsteentje:
vervolg snoer van opbouwstopcontact dat met stekker naar muur wcd gaat.

Is dit enigszins duidelijk?
Dus:
4 Draden gaan in het steentje en 2 komen eruit.
 
Gebruik zo weinig mogelijk kroonsteentjes, liefst helemaal niet! Om een lampje o.i.d. op te hangen kan het nog wel, maar sluit er geen wcd e.d. mee aan! Het beste is om waar het kan lasdoppen te gebruiken en als je een zachte kern hebt, aderhulsen erom.

Om probeer ook zoveel mogelijk kleur bij kleur te houden. Als het allemaal al zo aangelegd was, begrijp ik dat je het zo doet, maar als je nieuwe kabels trekt, zorg dan altijd voor de goede kleuren!

Dit is mijn kennis en mening, hoe anderen erover denken weet ik niet, zeg het gerust als ik iets verkeerd zeg, iedereen kan nog leren.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via