Industriele blower aansluiten

Beste iedereen,

Ik heb van de week een industriële blower op de kop kunnen tikken. Nu wil ik hem graag aansluiten, maar ik weet niet hoe. Er komen 4 draden uit de blower behuizing. (zwart,bruin,blauw,groen/geel) Graag wil ik deze op een stekker/schakelaar monteren. Verder op de blower staat een grafiek voor 220-240 volt en 380-415 volt. Graag wil ik hem aansluiten op 220. Nogmaals hoe doe ik dat? Moet er per se een schakelaar tussen of kan ik hem direct aansluiten?

Kan iemand mij hierbij helpen?

Mvg,

Paashaas93

Titel ingevuld - mod
 
Ik vermoed dat het ding op een 3fase net aangesloten moet worden. De motor moet dan in ster aangesloten worden.
De motor kan niet op monofase 230v aangesloten worden.
 
Dan lever je heel veel vermogen in. Beter is dan om hem achter een fo regelaar te zetten.
Eerst maar eens op wat meer info van ts wachten
 
Bedankt voor al jullie reacties.
Zoals @Vonken_trekker al zei, zal ik wat foto's toevoegen.

128717_20200503_165100_3.jpg


128717_20200503_165113_2.jpg


128717_20200507_083415_1.jpg
 
@Vonken_trekker Ik weet niet wat een 3fase wcd is.

Ik ben nogal bleu als het om elektra gaat.
Ga er vanuit dat ik de configuratie niet zomaar kan omzetten naar een driehoek?

Als het niet mogelijk is om hem "makkelijk" om te zetten naar 220 v. Dan moet ik mijn verlies nemen. Dan maak ik er wel een papiergewicht van :lol:
 
Misschien is het mogelijk als je er een frequentieregelaar tussen zet.
Hiervoor heb je een frequentieregelaar nodig met 230V in en 3 fasen uit.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via