IKEA OWHC C00 vaatwasser lekt, maar waar?

L.S.,

deze vaatwasser met servicenummer 854586701002 lekt in zijn lekbak. Ik zag hier een artikel over een Whirlpool vaatwasser die via de ventilator motor lekt, maar ik kan bij deze vaatwasser geen ventilator motor ontdekken. Heeft iemand een tip?
 
Je zult toch echt zelf de voorplaat aan de onderkant moeten loshalen om te kijken waar dat water vandaan komt.

Veel voorkomend probleem is een stuk slang bij de hoofdpomp, dat lek is. Maar dat zegt niets over de werkelijke oorzaak in jouw vaatwasser.

Wat je bedoelt met een ventilatormotor is me een raadsel. Misschien kun je even een link plaatsen waar je dat gelezen had?
 

Gerelateerde klussen

Reacties
14
Weergaven
494
Keuken
Appelflapje
Reacties
11
Weergaven
270
Keuken
blauwpet
  • wiehelptmij
  • Keuken
  • 0
  • 163
Reacties
0
Weergaven
163
Keuken
wiehelptmij
Reacties
44
Weergaven
2K
Keuken
IJkenhout
  • Adrianus Fix It
  • Keuken
  • 12
  • 935
Reacties
12
Weergaven
935
Keuken
S.oldeerbout

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via