Houten vloer voorbereiden na asbestverwijdering

Onlangs is in een paar kamers professioneel asbest verwijderd. Het is een oud huis met houten vloeren. De verwijdering was blijkbaar eenvoudig, aangezien de asbesthoudende vinyls loslagen en niet gelijmd waren, op een andere laag planken.
Nu wil ik nieuw laminaat leggen, en ik heb gemerkt dat de oorspronkelijke houten vloer veel kieren heeft tussen de houten planken, enkele millimeters breed en enkele millimeters diep, waar ik nog steeds af en toe wat vuil en deeltjes zie. Voordat ik er een plastic folie overheen leg en begin met de ondervloer en het laminaat, wil ik deze houten vloer behandelen zodat stof en vuil aan de vloer worden gehecht en daar nooit meer vanaf komen. Vooral in deze kieren, maar ook overal elders.
Hoe kan ik dit doen? Ik overweeg (terras)verf, of vloeibare lijm om eroverheen te borstelen (behangerslijm?). Misschien houtlijm? Maar daar zou ik veel van nodig hebben.

bedankt
A
 
Dit heeft niks meer met asbest te maken.
Het is nu gewoon een houten vloer geworden.

Niks mee doen. Gewoon ondervloer en laminaat.

Wel eerst kijken of de vloer vlak genoeg is voor het laminaat.
Eventueel een andere ondervloer of een tussenlaag aanleggen, bijvoorbeeld osb.
 
Dank je. Nou, voor mijn gemoedsrust wil ik er gewoon zeker van zijn dat, als er mogelijk nog af en toe wat overgebleven asbestvezels in dit stof en vuil in de kieren zitten, het voor altijd verzegeld zal zijn.
 

Gerelateerde klussen

Reacties
2
Weergaven
977
Reacties
0
Weergaven
1K
Reacties
3
Weergaven
2K
Reacties
2
Weergaven
82
Reacties
7
Weergaven
375

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via