Houten hartjes schilderen metallic rose kleur

Ik heb een zak met kleine houten hartjes zeg 1cm breed en 1cm hoog.

Deze wil ik graag in een metallic/rose achtige/koper kleur schilderen zodat deze kleur en dit effect ontstaat:

5508_pot_1.jpg


Ik verf het liever omdat het om een groot aantal gaat en dat stukken minder werk is dan alles behandelen met koper/goudfolie.

Iemand tips welke verf ik kan gebruiken?
Moet ik ze nog voorbehandelen?

link vervangen door afbeelding - mod
 
En ter aanvulling, neem een blokje hout, boor daar een aantal 3mm gaatjes in, prik in de hartjes een speld en zet ze met de speldkop in de gaatjes, dan kunt u ze rondom spuiten.
 
Als je het effect met die banen bedoeld: deze pot is nog niet geroerd. Na roeren ontstaat een egale kleur. Roeren is nodig om de juiste kwaliteit verf te krijgen.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via