Honeywell d177 bel

ik probeer mijn bel werkend te krijgen met de camera deurbel alleen de bel hoor ik niet afgaan als ik aanbel.

maar als ik de zwarte en blauwe kabel rechtstreeks tegen elkaar doe dan hoor ik deze wel afgaan.

iemand idee wat ik verkeerd doe?

foto toegevoegd van momentele setup

IMG_5106.jpeg
 
Loopt die rode draad op de foto nou alleen onder de videodeurbel door? Of zit dit op de bel aangesloten? De foto helpt niet zolang deze dit soort vragen oproept. :wink:
 
Ja absoluut, beide draden zijn aangesloten aan de deurbel anders zou die niet aangaan ik heb zo zo gelegd zodat men kon zien welke rechts welke links erin gaan
 
Ja absoluut, beide draden zijn aangesloten aan de deurbel anders zou die niet aangaan ik heb zo zo gelegd zodat men kon zien welke rechts welke links erin gaan
Als je een videodeurbel hebt welke met een conventionele gong kan samenwerken, sluit je de deurbel en de gong normaliter in serie aan. Dus zeg maar wel alsof de rode draad ononderbroken doorloopt.

Welke videodeurbel is dit? Is het van Nedis? Die kan zo te zien niet met een gong samenwerken.


De oude deurbel kunt u vervangen voor de video deurbel, controleer of uw beltrafo 12-24VAC is met minimaal 1A op elk Voltage. Het is ook nodig om de gong te verwijderen en deze draden door te verbinden zodat de videodeurbel direct verbonden is met de beltrafo. Als Gong kunt u dan de WIFICDPC10BK gebruiken.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via