Hoe heet dit gootsteenzeef dinges?

In de spoelbak zit een soortement korfje met in het midden een gat waar de plug in moet. Dat gat zit in een holle moer waar een lange veer aanzit. Die veer komt nu helemaal naar buiten na een schoonmaakactie. Hoe heet zo'n ding want ik moet waarschijnlijk wat nieuws bestellen? Gootsteenzeef is iets te algemeen vrees ik.

Foto bijgevoegd waar de veer zichtbaar is. Die is mogelijk te lang getrokken.

20210718_190922.jpg
 
Thnx! Heb gelijk een bijbehorend topic gevonden:
Lijkt erop dat het bovenste deel in de korf via een soort veer verbonden is met het onderste deel van de afvoer. Die veer lijkt kapot gedraaid te zijn, zit in ieder geval niet meer vast aan de onderkant. Een stuk veer komt naar boven uit de korf.Lijkt erop dat het hele ding vervangen moet worden.
 
IThnx! nderdaad, ben ik ondertussen ook achter gekomen. Helaas ook veel soorten in maar het lijkt erop dat ik de hele afvoerset toch moet vervangen. Hopelijk kan ik dezelfde afmetingen vinden zodat ik niets hoef aan te passen.
 

Gerelateerde klussen

  • MKlooster
  • Keuken
  • 0
  • 968
Reacties
0
Weergaven
968
Keuken
MKlooster
  • Gesloten
  • Steefmen
  • Keuken
  • 1
  • 2K
Reacties
1
Weergaven
2K
  • charlottep1992
  • Keuken
  • 21
  • 1K
  • 2
Reacties
21
Weergaven
1K
Reacties
1
Weergaven
773
Keuken
Kluskoning 12

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via