Hoe grohe ronde afdekplaat losmaken

Ik heb onderstaande thermostaat in mijn douche. Weet iemand hoe ik de ronde afdekplaat los krijg? De doucheknoppen heb ik er al af gekregen maar de afdekplaat lukt niet.
Onderin de rand zit een rechthoekige opening, maar bij voorzichtige verkenning met schroevedraaier kom ik niet een palletje o.i.d. tegen. Heb geprobeerd met de schroevedraaier iets te wrikken maar hij komt niet echt los.
Ook geprobeerd of hij door te draaien soms los klikt maar daar lijkt het ook niet op.
Moet daarachter iets aandraaien om het regelmatig nadruppen tegen te gaan. Kon ik zelf doen vertelde de grohe monteur een aantal jaren geleden, maar helaas heeft hij niet verteld hoe het met de afdekplaat zit.

121725_61ZiX0FweL_SX466__1.jpg
 
Die afdek plaat, zou je zo los moeten kunnen wippen van de grond plaat.
Mits dat ze die niet vast gekit hebben, dan wordt het moeilijk.

Voorzichtig even met een dunne brede schroevendraaier rondom de plaat even los wrikken.
Dan zou die zo los moeten komen, want normaal zit die gewoon vast geklemd.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via