Het water uit de douchekop loopt langzaam eruit

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik ben een weekje op vakantie geweest en heb de electrische boiler uit gezet. Nu ben ik terug van vakantie en ben erachter gekomen dat de druk uit mijn douche kop een stuk minder is.

Waar kan dit aan liggen? Is het doordat ik de boiler heb uitgezet? Wat kan ik er tegen doen?

Bedankt alvast
 
In de meterkas zitten onderin ook allemaal kranen maar die heb ik allemaal opgedraaid. Verder zit er aan de boiler nog twee kleine kraantjes. Als ik aan eentje draai dan komt er allemaal water vrij. Op dit kraantje staat iets omschreven dat je deze alleen mag open draaien als je de boiler opwarmt. Het andere kraantje weet ik niet wat het is?
 
Plaats eens een foto van boiler, de kraan en die kraantjes zodat we ook een beeld krijgen wat er precies word bedoeld
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via