Ik ben voor een kinderdisco bezig met nieuwe lampen.
Heb daar een schakelkast gekocht en er staan
Maximale belasting 6A.
Nu heb ik 7 Lampen van 50W.
Een snelle rekensom zegt mij dat ik ongeveer 1.5A gebruik.
Pt=350W
U=230V
P=U.I,, I=P/U- 350/230=1.521A
Dit Geeft toch geen probleem? Of maak ik ergens een misrekening?
Heb daar een schakelkast gekocht en er staan
Maximale belasting 6A.
Nu heb ik 7 Lampen van 50W.
Een snelle rekensom zegt mij dat ik ongeveer 1.5A gebruik.
Pt=350W
U=230V
P=U.I,, I=P/U- 350/230=1.521A
Dit Geeft toch geen probleem? Of maak ik ergens een misrekening?