Gira 3000 systeem - welk basiselement

Dag klussers,

Deze donkere periode ben ik met de verlichting bezig. In mijn huis zitten al enkele bewegingssensoren, maar veelal op het oude GIRA 2000 systeem. Graag wil ik over naar het 3000 systeem. Gira biedt diverse basiselementen en opzetstukken aan, maar ik vind het lastig te ontwaren welke ik nodig heb. Ik heb al contact gehad met diverse leveranciers (webshops), maar ik krijg tegenstrijdige antwoorden of ontwijkende antwoorden. Voor een andere uitdaging (Gira drukvlakschakelaar 2000 systeem) heb ik al eens op hun advies het verkeerde opzetstuk gekregen. Vanwege de kosten van de sensor dus maar even de vraag hier.

Recent heb ik een handig document gevonden, waarvan ik het voor mij belangrijke deel heb bijgevoegd (PDF). Zij laten hier een voorbeeldhuis zien en doen eigenlijk alles met de relais schakelaar. Omdat het verschil in kosten tussen sommige basiselementen gering is wil ik het meeste waar voor mijn geld. Kan iemand mij het volgende toelichten:
- Wat is een relais
schakelbasiselement
en hoe verhoudt dit zich tot het gewone elektronische schakelbasiselement?
- Klopt het dat wat bewegingssensor betreft het verschil tussen
elektronische schakelbasiselement vs. universeel led-dimmerbasiselement
standard de dimfunctie en in sommige gevallen de app besturing betreft?

Ik ben op zoek naar het basiselement dat voor mij goed past. Zoals ik het interpreteer is voor mij het basiselement prima. Wil ik app besturing moet ik voor de
universeel led-dimmerbasiselement
standard gaan.
Alvast bedankt.
 

Bijlagen

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via