Gipsplaten plaatsen zonder isolatie

Hoi ik heb een vraag over het plaatsen van gipsplaten, hopelijk kan iemand mij hiermee helpen.
Ik wil namelijk mijn schuine dak afwerken met gipsplaten. De platen zullen op circa 10 cm van het dakbeschot zitten. Als het goed is ligt er op het dak een damp open folie. Moet ik aan de binnenkant nog iets voor de gipsplaten verwerken? Momenteel zit er niks en kijk ik tegen het hout aan. Het is namelijk een afgesloten ruimte waar spullen worden opgeslagen (soort inloopkast).
 
Ik doe er liever geen isolatie tussen gezien ik die ruimte amper kan ventileren en het vrij lastig is om het perfect af te werken met een dampremlaag. Dus stel je voor ik werk het alleen af met gipsplaten, moet er dan iets qua folie tussen de gipsplaten en het houtwerk?
 

Gerelateerde klussen

Reacties
8
Weergaven
691
Reacties
7
Weergaven
1K
Reacties
3
Weergaven
987

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via