Geen warm water met Intergas ketel

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo allemaal,

ik ben de niet zo trotse eigenaar van een Intergas H22 VRTW ketel.
Het probleem is dat de ketel nauwelijks meer warm water geeft. Als ik wil douchen of afwassen dan geeft de ketel de eerste minuut (ongeveer) nog relatief heet water, maar daarna is het water slechts nog lauw.

De verwarming wil daarentegen wel bloedheet worden en blijven en als ik de eerdere posts hier goed begrepen heb, dan ligt het dus niet aan de driewegklep. Heeft iemand het idee wat het wel kan zijn?

TIA,
Pier
 
Dit kan een defecte tapthermostaat maar ook de drieweg klep komt bij u in aanmerking.
Worden de radiatoren tijdens het warmwater tappen warm, zoja, dan is de driewegklep stuk of staat vast in de midden stand dus maakt cv en warmwater tegelijk.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan