Geberit 320

Hoekprofiel tussen de balk en het frame maken? Extra balkje onderin tussen stalen poten begrijp ik en ga ik oplossen. Gewoon houten balk met dwars twee balkjes die dan tegen de muur drukken. Moet ik lijmen op de muur want ook daar loopt weer een waterleiding.

Overigens is de vloer nog geegaliseerd na plaatsen van het frame. Die poten kunnen dus nergens meer heen.
 
Ik heb ook wel eens gedaan vooral als de afvoer heel ver naar voren staat zodat je geen balkje kan plaatsen beton achter gedaan.
De poten komen in beton vast.
En ging ruimte er achter op vullen met cement of beton.
Nu heeft de achter plaat van multiplex ondersteuning en kan de hang toilet niet meer door veren.
Naamloos.jpg
 
Je kunt ook achter de balk links en rechts langs de afvoer nog twee balkjes plaatsen
die tussen de balk voor en de muur achter komen. Ook die lijm je vast op de vloer.

Zo bij voorbeeld, twee balkjes in het midden zijn al voldoende maar met iets meer moeite plaats je er 4.
20230909_132027.jpg
 
  • Like
Waarderingen: Henk253
Dat is hetgeen ik heb gedaan met de houten, niet witte balken en kan feitelijk hetzelfde doen in het midden. Als ik ze met hoekijzers vast zet op de brede balk (dus 2 of 4 keer) en vastlijm tegen de muur of daar ook weer met hoekijzers, dan kan het toch geen kant meer op?
 
De plaat kan ondanks die balkjes achter het frame nog steeds in het midden doorbuigen naar achteren.
In het midden moet je dus verstevigen en dat kan op diverse manieren. Volstorten met beton of cement
zoals Henk253 aangaf is ook een heel goed idee.
 
Kijk dat ken allemaal wel maar geef alleen aan terwijl nog alles vochtig is je er zo een ril specie of beton er achter legt.
Bij lijmen moet alles heel droog zijn.
Maan er zijn vele wegen naar Rome mogelijk.:mrgreen:
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via