Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Krijg sinds kort een foutmelding F03 op mijn Whirlpool oven AKZ431/IX. Kan iemand mij helpen deze storing op te lossen. Wat moet ik controleren en eventueel vervangen?
F3 is bij de meeste Whirlpool vaatwassers een signaal dat er iets met de verwarming niet in orde is.
F3 geeft aan dat het verwarmen te lang duurt. (minder dan 1,5 graad in 20 minuten)
F3 wil zeggen dat:
- onvoldoende snelle verwarming,
- verwarming defect,
- relais R2 op het Control Board defect,
- NTC temperatuurvoeler instabiel
- WI (water indicator) defect.
F03 staat voor defect in elektronica module, in dit geval de EEPROM.
Volledige service manual staat hier. Is denk ik niet zelf te doen.
Je kunt de elektronica module controleren op losse contacten. Mogelijk zit de EEPROM in een voetje, druk deze dan eens stevig aan, mag "kraken". IC's in voetjes willen wel eens los komen. De EEPROM is het hart van de elektronische besturing.