Fasto BHE 2100 code 3 gasblok is defect

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Ook ik heb dezelfde fout als eerder aangegeven in dit forum.
Wat ik gezien heb is dat het relais van het gasblok wel klikt, en de elektronische ontsteking doet ook zijn werk, maar er komt geen gas. Ergo, gasblok is defect,
Iemand een idee hoeveel zo'n gasblok zou mogen kosten?
 
Ok het is een FC3030, en ik las ook nog in het forum dat de gas voordruk goed moet zijn , ook bij mij is het probleem af en toe. Ik zie alleen niet waar ik de gas voordruk af zou kunnen regelen op het gasblok.
 
Gasvoordruk is niet in testellen op het toestel dit is de druk die door het energie bedrijf wordt geleverd.
De voordruk is te meeten bij het toestel een mag niet meer zijn dan 35 mb tijdens bedrijf een als het in rust hoger dan 40 mb is dan is het raadzaam om de netbeheerder de b klep te laten vervangen.
En wat de prijs van het gasblok betreft kan ik je helaas geen indicatie van geven.
 
Na nog wat meer gespeeld te hebben lijkt het er op dat de ontsteking het af en toe niet doet. Heb een keer gas geroken en geen vlam, dus dat zei al genoeg. Ik vrees dat als ik het echt wil oplossen ik een nieuwe "brainbox nodig heb " type BHE2100, maar mogelijk dat ik nog een valse vonkoverslagplek vind.
In ieder geval bedankt!
 
Wat je nog kan doen is de ontstekingspen reinigen en kijken wat hij dan doet als dit niet werkt probeer dan eerst een nieuwe ontstekings pen voor dat je overgaat naar het duurste onderdeel van het toestel.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan