Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik wil de afzuiginstallatie (240 volt)voor mijn machines vanuit verschillende schakelaars (op verschillende plaatsen ) willen aan en uit schakelen. Welk schema moet ik gebruiken en welke schakelaars?
Als je veel (meer dan drie) plaatsen/schakelaars hebt, kan je misschien beter met één centrale schakelaar werken, die draadloos wordt bediend, eventueel met meerdere zenders.
Een schakeling voor 1 verbruiker en drie schakelaars staat in 1 van de sticky onderwerpen: Hotelschakeling wisselschakeling kruisschakeling
@Ron:
Oh ja ? Dat had er dan eigenlijk bij moeten staan in de sticky.
Ik ben nog nooit een kruisschakelaar tegengekomen in het assortiment van een willekeurige fabrikant. Ik heb uitgevogeld dat een kruisschakelaar kan worden opgebouwd met twee wisselschakelaars, bediend door 1 wip.
Wordt dat in de praktijk ook zo opgelost of zijn er toch kruisschakelaars als zodanig verkrijgbaar?
Je hebt gelijk. Alleen noemt de fabrikant van mijn keuze voor mijn toekomstig schakelmateriaal het een 'wipschakelaar kruis'.
De zoekterm 'kruisschakelaar' leverde in eerste instantie niets op.