Electra in huis vervangen

Status
Niet open voor verdere reacties.
In mijn koophuis zijn alle leidingen in de muur van metaal

de meterkast is centraal gelegen in het huis, is het mogelijk om bijvoorbeeld alle leidingen opnieuw te trekken door het huis en dan vanuit de gangkast de pcv buizen langs het plafond te laten lopen naar de centraaldozen op de plafonds in de kamers ?

het hele huis zal voorzien worden van een iets verlaagd plafond, de leidingen naar de stopcontacten in de muur zullen wel gewoon ingefreesd worden zodat ze pas bij het plafond naar de centraaldoos kunnen worden geleid. ik wil namelijk ook wat schakelaars + stopcontacten op andere locaties in het huis.

tevens wordt ook de groepenkast gelijk onder handen genomen dus ik wil eigenlijk alles vernieuwen :)

alleen heb ik niet zo'n zin om echt ALLES in te frezen, dus als het mogelijk is om de centraaldozen tegen het plafond te maken met de hoofdleidingen hoor ik dat graag van jullie :)

Groetjes Sander
 
Verder zijn er nogal wat dingen die je in de gaten moet houden zoals:

Minimaal 2 groepen voor algemeen gebruik in de keuken
Het maximaal aantal WCDs per groep
Welke aparaten hebben een eigen groep nodig?

Enz. enz.

Er is er hieral veel over geschreven dus gebuik de zoek functie eens
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via