Dubbele schakelaar werkt niet goed.

Hallo mensen,

zojuist heb ik, amateur elektraman, een nieuwe dubbele lichtschakelaar vervangen. Een zwarte voor een witte. Nu werkt lamp A goed met de schakelaar zo als het hoort maar lamp B kan ik niet schakelen. Hij blijft aan staan.

Er zitten 2 fase draden in, denk ik. De bruine is van lamp A (de werkende) en de grijze van lamp B (de slecht werkende). Als ik de bruine draad er uit haal vallen allebei de lampen uit. Als ik de grijze draad er uit halen blijft lamp A gewoon werken.

zie foto ter ondersteuning. Hoe krijg ik de schakelaar van lamp B ook werkend? Ik heb met een lasdop al een extra zwarte draad erin gedaan maar geen succes. Iemand een idee??!!

F70884CF-EF48-4274-BEF7-0ED70E00734E.jpeg
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via