B Bitchy 16 apr 2011 #1 Beste, Om de watertoevoer van een amerikaanse koelkast aan te sluiten vroeg ik me af of het mogelijk is een dubbele kraan te zetten waardoor koelkast en wasmachine (of vaatwas) op dezelfde kraan kunnen. Is dit een goed idee: Of hebben jullie een andere oplossing? Alvast bedankt, Niki
Beste, Om de watertoevoer van een amerikaanse koelkast aan te sluiten vroeg ik me af of het mogelijk is een dubbele kraan te zetten waardoor koelkast en wasmachine (of vaatwas) op dezelfde kraan kunnen. Is dit een goed idee: Of hebben jullie een andere oplossing? Alvast bedankt, Niki
Peter Specialist Bouw/Sanitair 16 apr 2011 #2 Beter is het om deze y-stuk te plaatsen, op de bestaande aansluiting van de kraan. Daarop kun je dan 2 aparte kranen plaatsen.
Beter is het om deze y-stuk te plaatsen, op de bestaande aansluiting van de kraan. Daarop kun je dan 2 aparte kranen plaatsen.
B Bitchy 16 apr 2011 #3 Mijn excuses voor de link, kzalt nooit meer doen... Op het door jou voorgestelde stuk moeten dan 2 gewone kranen of zo'n rode? (zie foto) PS: ik ben sinds kort een alleenstaande mama en kmoet het dus zelf zien op te lossen, maar ik ken hier helemaal NIETS van, HELLUUUPPPPPPP Ik weet niks van maten, kranen, aansluitingen e.d.
Mijn excuses voor de link, kzalt nooit meer doen... Op het door jou voorgestelde stuk moeten dan 2 gewone kranen of zo'n rode? (zie foto) PS: ik ben sinds kort een alleenstaande mama en kmoet het dus zelf zien op te lossen, maar ik ken hier helemaal NIETS van, HELLUUUPPPPPPP Ik weet niks van maten, kranen, aansluitingen e.d.
Peter Specialist Bouw/Sanitair 16 apr 2011 #4 Daar kun je het beste dan 2 van deze kranen op aansluiten.
R Ruudvee 18 apr 2011 #6 Zeg maar beluchterkraan of wasmachinekraan in de winkel. Dat snappen ze wel.