Druk dimmer gaat niet volledig aan

Ik heb bij een verlaagd plafond met spotjes een drukdimmer.

Alleen gaat bij het inschakelen licht niet 100% aan, maar gaat het gedimd aan, ik kan deze gewoon omhoog drukken en omlaag en lichtsterkte wordt dan aangepast maar bij start blijft het op 50% gedimd aangaan. Iemand een idee waar het aan ligt en wat ik eventueel kan doen???
 
Vermoedelijk is het een mooie programmeerbare dimmer waar je een vaste lichtsterkte bij inschakelen kunt instellen.

Een typenummer zou inderdaad helpen.
 
HI bedankt Gira Systeem 2000??

IMG_1552.jpg IMG_1553.jpg
 
OK zelf even lopen googlen... blijkbaar is ooit de aanschakelsterkte aangepast.... Had gewoon lichtsterkte moeten kiezen en daarna 3 sec op de knop moeten drukken, flikkert de lampjes even en inschakel lichtsterkte is aangepast.... en daar heb ik dan 2 jaar mee gewacht :oops::oops:.... Bedankt in ieder geval!!
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via