Douchevloer loopt niet af

Status
Niet open voor verdere reacties.
Die drain moet vervangen worden door een lineaire
Technisch gezien is er geen noodzaak om de put te vervangen door een drain. Zoals hierboven al is aangegeven valt dit prima met de huidige vloerput op te lossen. De vloerlegger moet wel de hoogte van de put controleren.

Ik vind zelf een vloerput veel mooier dan een lijngoot, maar dat mag iedereen natuurlijk zelf bepalen.

(bericht aangepast)
 
Laatst bewerkt:
Ik weet niet of het met alleen 2 nieuwe tegels plaatsen en iets ophogen goed komt.

Als je dus bij de groene lijn hoger gaat leggen:
Je krijgt dan toch te maken met een opstaand randje bij de rode lijn want daar worden de tegels onderling in hoogte verschillend. Vraag is hoe veel en hoe erg je dat vindt.
Je krijgt dan wellicht wat meer afschot van de muur naar de put, de vraag is wel hoe het water bij de blauwe pijl weg gaat/moet en of er niet water bij de gele rechthoek blijft staan.

Een "enveloppe oplossing" zoals in post #12 heeft deze potentiele probleem niet (een lineaire drain ook niet, maar wellicht meer werk)

afschot.png
 
  • Like
Waarderingen: Rogeeke1
Een envelop gaat hier niet werken omdat je dan ook het afschot in envelop moet smeren en dat is niet gebeurd.

De enige manier om het afschot goed te krijgen is een lineaire drain.

Die renovatieput is niet voor grootformaattegels. Het is niet de bedoeling. Envelop snijden is niet de bedoeling bij grootformaattegels.

Dus laten we ophouden met denken aan oplossing in die hoek want het is eindstand gewoon niet hoe het hoort/ de bedoeling.

De ene tegel hier wat hoger en daar wat lager dat klinkt allemaal heel leuk maar dat is onzin.
Ik doe dit werk dagelijks al 15 jaar en ik ben niet de enige die het zegt zie de reactie voor mij.

Dit valt niet op te lossen met een envelop en anders wil ik daar graag een tekening van zien met een onderbouwing erop.

Als de juiste drain was gebruikt dan hadden we nu al dit gezeur in eerste instantie niet want dan liep het water gewoon weg....

De klusjesman zegt dat hij 2 tegels gaat ophogen. En dan loopt het water alsnog niet weg.

Het zal ook wel dezelfde klusjesman zijn die de verkeerde drain heeft geplaatst dus ik zou even navragen of het eigenlijk wel klopt wat diegene zegt.

Ik heb bar weinig vertrouwen in de beste man, sorry. En ik probeer me zo positief mogelijk uit te drukken.

In de tijd die we kwijt zijn aan deze discussie had die drain al 10 keer vervangen kunnen zijn overigen.
 
Laatst bewerkt:
Zoals beloofd een update. De klusjesman heeft de 2 linker tegels vervangen door nieuwe. Het water blijft nu niet meer aan de linkerwand staan, maar over de douchevloer blijft een filmpje water liggen.
Ook zitten er nogal wat kitresten, niet alleen rond het putje, maar verspreid over de hele vloer. Hoe krijg ik die weg? Wasbenzine noch schoonmaakmiddel noch soda helpen. Hij zegt: gebruik een verfkrabber, maar dat werkt evenmin, bovendien wil ik de tegels niet beschadigen. Wat raden jullie aan?
 
Dank, maar ik ben wel een beetje klaar met deze klusjesman. Kan ik een andere oplossing zoeken en een percentage aftrekken van de rekening denk je? Zo ja, hoeveel procent zou jij doen?
(Er gingen wel meer dingen mis, die hij pas na stevig aandringen herstelde.)
 
Zoals ik al zei gaat het water niet weglopen. Al dat werk weer voor niks.

Die siliconenkit gaat niet van de tegels af want het zit in de porieen. Die blijf je voor altijd zien.

Hoeveel je moet betalen? Alles.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
  • Like
Waarderingen: Kaajee
Dank voor jullie reacties.
Ik weet overigens niks van adviezen van iemand van jullie hier om niet met deze man in zee te gaan. Daar had ik ook niet om gevraagd, ik had hier enkel het probleem voorgelegd dat de douche niet afliep na voltooiing van de klus. De klusser is een erkende vakman en aangesloten bij de VLOK.
 
TS kan met alle gegeven adviezen doen wat haar het beste lijkt. Verdere discussie is niet meer nodig. Dit topic is bij deze gesloten.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via