Direct cementdekvloer in garage op zand

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hoi allen,

Zoasl de titel al aangeeft zijn we van plan om in de garage een cementdekvloer direct op zand te plaatsen. Beton is planningstechnisch lastig vandaar direct de afwerkvloer.

Vanaf onder naar boven gezien wordt dit:
- folie
- isolatie 10cm
- staalmatten 4mm*150
- cementdekvloer 15cm (voorzien van vezels)

Iemand ervaring met het aanbrengen van een afwerkvloer direct op zand?
Dien ik nog isolatie langs de rand aan te brengen i.v.m. het werken van de afwerkvloer?

Groet wblns.
 
Dit snap ik niet, wel in staat zoveel specie in dat hok te krijgen, maar beton om plantechnische reden niet. Het vereist namelijk wel dezelfde planning.
Anyway..... estrich op isolatie op zand en dan nog met auto's heen en weer crossen geef ik geen lang leven.
 
Mss een beetje off-topic, maar als afwerkvloer kun je ook voor een speciaal soort cementgebonden giet-dekvloer kiezen. Ik heb het in de keuken toegepast. Ging echt super!

Voordeel is dat het snel aangebracht is, in mijn keuken (12m2) binnen 30 minuten, als je zelf een beetje handig bent kun je het storten en afwerken zelf doen en als je via (merk verwijderd, mod) een afspraak maakt komt er vóór en tijdens het storten GRATIS een specialist kijken of/hoe het mogelijk is.
Verder is dat spul cement gebonden, waardoor (in tegenstelling tot Anhydriet of gipsgebonden vloeren) je praktisch elke tegellijm kan toepassen, verder is schuren van de vloer niet nodig.
Echt een aanrader!

Merk verwijderd, dit riekt wel erg naar reclame, mod
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
  • Douglas84
  • Vloeren
  • 9
  • 1K
Reacties
9
Weergaven
1K
Vloeren
Douglas84
Reacties
0
Weergaven
81
Vloeren
ChrisHenrieke
Reacties
1
Weergaven
334
Vloeren
IJkenhout
  • Gesloten
  • klussermannn
  • Vloeren
  • 1
  • 564
Reacties
1
Weergaven
564
Vloeren
Marcn.88
  • Gesloten
Reacties
0
Weergaven
315

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via