Dikte van de vensterbank

Status
Niet open voor verdere reacties.
Goedemiddag,

Voor mijn nieuwe huis heb ik een vensterbank gekocht van 2 cm dik. Helaas bleek de ruimte maar 1.8 cm en past de vensterbank dus niet. Hoe los ik dit op?

Alvast bedankt.

Groet,

Alice
 
Wij weten veel, heel veel, maar kunnen niet bij vragenstellers naar binnen gluren.
Iets meer gegevens zouden welkom zijn:

Waar-in /-onder /-tegen /-op moet de vensterbank gemonteerd worden?
Welk materiaal? Welke ondergrond? Hoe breed en hoe lang is de vensterbank.
 
De vensterbank zou tegen het houten kozijn aankomen aan de bovenkant. Daaronder is het gewoon een soort muurtje, afgesmeerd met gips.
Sorry, ben geen klusser dus vandaar dat ik langzaam met details kom.
 
Gegevens: mdf-vensterbank 3.85 m.
Vensterbank moet liggen op een vlak betonnen muurtje. De vensterbank moet 12 cm onder het houten kozijn liggen. De rest van de vensterbank, 13 cm, steekt uit.
Probleem is dat de 12 cm tussen kozijn en muurtje maar 1.8 cm is en de vensterbank is 2 cm dik.

(Wordt het zo al beter ;))
 
Er zijn denk ik drie mogelijke oplossingen:
  1. Indien verkrijgbaar, de vensterbank ruilen voor een exemplaar met een dikte die wel past
  2. Vensterbank op de gewenste breedte + 2 cm brengen. Een randje (breed 2 cm, diep 3 mm) van de vensterbank af (laten) frezen zodat precies dat randje wel onder het kozijn past. Indien noodzakelijk nog de vensterbank met plankdragers (aan de muur te monteren) adequaat ondersteunen.
  3. Vensterbank op breedte brengen en alleen m.b.v. plankdragers tegen het kozijn monteren.
Optie 2 is dus veel werk.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via