Diagonaal tegelen van toilet vloer!

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik (amateur) ben begonnen met mijn toilet te moderniseren, hangend toilet!
Na eerst de afvoer buis te hebben verplaats en de betimmering om de stortbak te hebben gemaakt zit ik met het volgende probleem:
Als ik de tegels (40 x 40) dioganaal wil leggen (wat mooier is en meer ruimtelijk effect geeft) kom ik uit op een afstand van 3 cm tussen de laatste tegel en de muur, hoe vul ik dit stukje op?
De wand is dan nog niet betegeld!
Maten toilet zijn: 89 cm. x 99 cm.

Je hebt natuurlijk div. oplossingen bv de muur wat opvullen met een speciale gipsplaat zodat de muur dikker (toilet ruimte kleiner!) wordt en de afstand nu minder groot wordt (3 cm) wel moeten er nog - lijm - tegeldikte wandtegel bij!

Een andere oplossing is mischien een bredere voeg en wand afstand?
Als ik de voegen op 5 mm. houd en de voeg bij de muur op 8 mm. dan kom ik mooi uit, maar is dit niet te veel?

Als er iemand is met een beter idee of oplossing heeft dan hou ik mij graag anbevolen :idea:

Groeten Arnold
 
Dit is aan de andere zijde van de deur, dus aan een kant.
De andere kant is een normale voeg gehouden, tegels liggen er los in om te kijken hoe ik uitkom?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
Reacties
5
Weergaven
4K
  • Gesloten
Reacties
5
Weergaven
7K
  • Gesloten
Reacties
2
Weergaven
3K
  • Gesloten
  • Waussie
  • Vloeren
  • 2
  • 12K
Reacties
2
Weergaven
12K
Vloeren
Lord Percy
  • Gesloten
  • Mizzsylver
  • Vloeren
  • 3
  • 6K
Reacties
3
Weergaven
6K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via