De juiste aluminium glaslat vinden

Beste medeklussers,

Ik woon in een appartement uit 1960 en wil mijn enkel glas vervangen door HR++ glas. Ik heb al de juiste glaslatten gevonden voor de kunststof en houten ramen, maar ik heb nog geen geluk gehad met de aluminium glaslatten. Bijgevoegd vind je een afbeelding en een technische tekening die ik heb gemaakt van de huidige glaslat. Ik hoopte deze eerst te vinden om te weten waar ik moest zoeken. Helaas staat er geen merknaam op de glaslatten en geen van mijn buren heeft informatie.

Ik hoop dat iemand hier misschien kan helpen.

Met vriendelijke groeten,
Tai

PXL_20241108_115405364.jpg
PXL_20241108_114819509.jpg
Screenshot 2024-11-08 130730(1).png
 
Bij een appartement zul je meestal ook toestemming moeten hebben van de VvE.

Verder zijn de buitenkozijnen en de beglazing in de regel een verantwoordelijkheid van de VvE. Als je al toestemming krijgt om het op individuele basis aan te pakken, moet je er rekening mee houden dat wanneer de VvE later alsnog besluit om de kozijnen en beglazing centraal te gaan vervangen, je dan nog een keer opdraait voor de kosten.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via