CV ketel waarschijnlijk Rookgas maakt krakend geluid

Status
Niet open voor verdere reacties.
Sinds ik een nieuwe ketel heb maakt die herrie, het klinkt alsof het de rookgasaan-en afvoer is die een krakend/ tikkend geluid maakt. Dit doet zich alleen voor als de ketel aan staat. Is hier wat aan te doen en zo, ja wat kan hier aan gedaan worden?

Alvast bedankt!
 
Het is uit zetting en krimping

Misschien staat leiding op spanning er in of gaat ergens bijlangs

Dus u moet kijken waar de leiding langs loopt en als die vrij staat
 
@ Ketelchrisje ja idd de rga gaat door een mdf koof, het gekke is alleen dat de oude ketel hier nooit last van had (maar die maakte ook zoveel meer herrie dat dat ook misschien daardoor niet hoorbaar was)

@ freekcv nee het is een remeha

@ Henk253 ja dat denk ik ook maar ik neem aan dat je de rga doorvoer niet vrij kunt maken want ik neem aan dat die goed afgedicht moeten zijn?

Is de installateur hier nog verantwoordelijk voor? Wel balen want de keukeninstallateur heeft een mooie aftimmering gemaakt (met luchtgaten) die zou dan opgengemaakt moeten worden.

Alvast bedankt voor het meedenken!
 
Is het een HR ketel

je kant het tegen je installateur zeggen maar dan moet de koker open.

Als je hem toch al open hebt kan je gaan proberen als hij het dan ook doet.
Zo niet moet de koker er beter om heen
 
Excuus mr Moderator, ik zal proberen wat vollediger te zijn. Het is een Remeha Avanta CW4.

De bestaande koof is de appartementkoker waar alle leidingen doorheen lopen, dit was ook waar de vorige ketel met de rookgas aan-en afvoer op aangesloten was. Het klinkt alsof hier het tikkende/krakende geluid vandaan komt.

Daarnaast is er dus een nieuw gemaakt aftimmering van de keukenkasten (daar zit de rga achter) maar deze raakt de leidingen verder niet maar die moet dus open om bij de rga te komen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via