CV installatie zelf doen,...

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hi,

Ik weet dat ik mischien wel erg veel vraag maar ik doe het toch,...

Over drie maanden krijg ik de sleutel van mijn nieuwe huis met daarin gaskachels,... er moet dus een cv in.

Ik denk het een en ander te weten, hoofdleiding van 22mm door het huis met aftakkingen van 15 mm naar de radiatoren (inhoud x 55 voor het juiste vermogen) maar mischien stel ik het me te eenvoudig voor.

Is er iemand die mij in hoofdlijnen uit kan leggen hoe dit aan te pakken, de ketel laat ik doen (ik heb het niet zo op werken met gas) maar de rest wil ik zelf doen.

Misschien weet iemand een link naar een site waar het een en ander staat beschreven.

Ik hoop snel iets te horen,

Jasper
 
Geen van de bekende bouwmarkt- en klus sites waagt zich aan het risico, om niet-deskundigen te informeren hoe zij een complete cv-installatie moeten aanleggen.

Is ook haast geen doen, want elke situatie is weer anders, en als er ergens iets niet goed gaat, zit je met de brokken.

Heel goed is eigenlijk, om veel onderwerpen op dit forum te lezen, om op die manier een boel wijzer te worden.

Maar nog beter is om tesamen met de installateur, waar je straks de ketel door laat installeren, door te spreken wat er moet gebeuren, welk materiaal hij levert (wel zo aantrekkelijk voor hem) en welk deel jij kunt doen.

Dan weet je zeker dat het allemaal goed zit, en kan en wil de installateur ook garantie geven op de installatie van de ketel!

Voor eventuele detailvragen kun je dan weer hier terecht.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via