CV installatie verliest druk

Heb de ketel op die manier gevuld, maakte helaas niet veel uit. Heb ook nog eens met mijn onder buurman gesproken die merkt verder geen lekkage. Daarbij zie ik niks in mijn muren.
 
Wil je testen of de wisselaar lekt, dan het beste langere tijd helemaal uit. Bv vannacht. Stekker eruit. Laten afkoelen en dan de Slang van de condensafvoer in de emmer. En morgen ochtend kijken of er water in de emmer zit.

Je had getest 1 uurtje terwijl ie aanstaat dat is normaal.
 
Was de ketel uit stekker er uit?
Laten afkoelen en dan de Slang van de condensafvoer in de emmer
Want als dan nog water komt is wissellaar lek.
 
Moet totaal uit dus stekker er uit.
Temperatuur aflaten koelen anders is het condens water
en als ie koud is dan slang in de emmer dan kan lekwater wat dan ergens uit komt via sifon en afvoer naar de emmer
Druk is maar weinig water
 
Zijn we weer. Dat is het niet ik heb dat op die manier getest maar dat is het niet. Nu viel me ook op dat de druk er maar super traag af gaat als de verwarming aanstaat. Dat scheelt echt van maar 0.1 bar per 4/5 uur als die aanstaat, misschien wel trager. Tot 0.1 bar per half uur als die uitstaat en afgekoeld is. Kan dat nog ergens op wijzen?

Expansievat is het ook niet dat is ondertussen vervangen.
 
een ketel op die manier controleren kan, maar houd er dan wel rekening mee dat als het regent dit ook via de rga terug in de ketel kan lopen
 
Dit lijkt het allemaal niet te zijn..... vind het maar vreemd allemaal. Ze hem voorlopig maar even naar 19 graden standaard overdag dan loopt die tenminste bijna niet leeg. Even nog een dag of 3 afwachten of ik ergens water zie verschijnen wat op een eventueel lek kan duiden.
 
Als ie lek is dan lekt ie ook op 19 graden.
Ik denk dat door verkeerd vullen een nu vervanging van expansie vat het probleem over is.
 
Hij laakt ook maar veel trager. Overdag als de verwarming aanstaat gaat die van 1.8 naar 1.4. 's nachts als die uitstaat gaat die van 1.8 naar 0.6 ongeveer in dezelfde hoeveelheid tijd.

Expansievat is vervangen, en is ondertussen al 3x bijgevuld door een loodgieter ga er toch even vanuit dat die het sowieso goed doen
 
Kijk ik reageer zoals jij schrijft en ik kan niet zien als er een loodgieter bij is geweest.
Ook schreef je in begin:
Er is iemand van ENECO geweest die zegt dat er lekkage is
Is die ketel wel goed in onderhoud, en heeft die monteur van Eneco de ketel goed na gezien?
Leidingen zullen wel in de vloer zitten.
Als je kruipruimte hebt kijk desnoods onder de vloer vaak zie je natte plek beton.
*Het water kan weg zonder dat je het ziet.
*Het water verdampt door de hitte.
*Het water loopt in de ketel weg via de afvoer.
 
Snap ik! Ik doe me best.

Zelf heb ik het gevoel dat het water in de ketel wegloopt via de afvoer of dat er uiteindelijk toch een lekkage nog ergens tevoorschijn komt.

Maar het rare met een lekkage vind ik gewoon. Dit speelt nu al 3 weken en ik woon in een bovenwoning. Dus dan had ik het ondertussen toch of door mijn muren moeten zien komen. Of mijn onderbuurman moet er last van gehad hebben. Beide lijkt in ieder geval voorlopig nog niet het geval.

Heb ook nog maar weinig meubels aangeschaft zodat ik het beter in de gaten kan houden.
 
Bedankt verdere uitleg.:prima:
Anders kunnen ze de installatie ook afpersen zodat het daar niet aan ligt dan moet het de ketel wel zijn.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via