Contactor of relais (magneetschakelaar)

Als ikk er zelf nog een keer naar kijk, lijkt het me wel in orde en zou dit moeten gaan werken.
Blijft nog de vraag staan of ik snoer (3x1,5mm2) mag gebruiken in de meterkast om de ketel module te voeden.

En ik miste eigenlijk de post eerder, waar gesuggereerd werd om toch ook de nul de schakelen, dan heb ik toch eigenlijk een relais met 2 maak-contacten nodig, of kan het met alleen de fase schakelen ook?
 
Allemaal gelukt en de panelen schakelen nu helemaal top via de ketelmodule en de aangesloten thermostaat. Dank voor alle tips en adviezen! Geeft je dan net dat stukje zelfvertrouwen ;-)

(Wellicht monteer ik t.z.t. nog wel eens een relais met 2 maakcontacten om ook de nul te kunnen schakelen, wordt het nog iets netter van, wie weet.)
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan