Condensvorming bij spoelknop inbouwreservoir toilet

Hoi,
Achter het knoppenpaneel van het inbouwreservoir van mijn toilet is het nat van condens. Er hangen daardoor soms druppels aan het knoppenpaneel. Wat is hier aan te doen?
Alvast bedankt,
Ron
 
Vocht verwijderen of dauwpunt verhogen. Dus ventileren, luchtdrogen, verwarmen, en alle combinaties daarvan.

Nu is leidingwater momenteel erg koud, dus daar doe je weinig aan. Maar is het echt condens of staat er wat te sproeien bij het vullen van je reservoir?
 
Achter het knoppenpaneel zie je toch niet?

Inbouwreservoirs zijn vaak een enorm luchtlek. Doordat erachter vaak niet gestuct is op een kalkzandsteenmuur met open stootvoegen, is er een open verbinding met de spouw. Als het tocht door de knoppen, heb je meteen de oorzaak van de condens te pakken.
 
Deze klacht komt ook wel voor als er leidingen voor CV of vloerverwarming in de ombouw zijn weg gewerkt. Het koude water in bak verooraakt dan de condensatie door de warmte in de ombouw. Dit kan uiteindelijk flinke schade toebrengen aan al het plaatwerk.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via