Busch jaeger dimmer 2247 mist een onderdeel

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Ik heb een dimmer van Busch jaeger type 2247 U, alleen mist er een onderdeel. Het gaat om het onderdeel aan de zijkant van de dimmer, een soort metalen klemmetje dat met een schroefje vast zit. Deze zit aan beide kanten maar er mist 1. Is dit een essentieel onderdeel dat niet zonder gemonteerd kan worden?? En kan ik ergens zo'n onderdeeltje los kopen?

Tevens wil ik graag een BJ dimmer voor 1 gloeilamp monteren maar heb geen idee welk type ik van BJ moet gaan kopen?!?

Hoop dat iemand hier een antwoord op heeft.

groeten Maran
 
Die zijkant lip (klauw) is niet perse nodig als er in de inbouwdoos 2 schroefbouten aan wezig zijn op de buitenring. Deze een paar mm losdraaien, de chassisplaat van de dimmer er over heen draaien en dan weer vastschroeven.
Is het voor 1 gloeilamp neem dan het simpelste type tot 300Watt, zorg er wel voor dat de gloeilamp, 60watt is.
Spaarlampen kun je hier niet mee dimmen.
Het merk wat je noemt is trouwens een goede kwaliteit.
 
Bedankt voor de informatie! Ik begrijp dus dat de zijkant (klauwen) puur zijn voor het vastzetten van de dimmer in de inbouwdoos?!

Nu weet ik alleen niet precies welke kleur draden waar moeten in de 2247 U dimmer????

En heb je ook een type nummer voor mij wat het simpelste type is van BJ??? Dan kan ik hier naar zoeken.

Bedankt!!
 
Er staat geen L aansluiting op alleen 1 pijltje naar beneden wijzend, twee pijltjes naar boven wijzend en inderdaad het golvend kruisje met pijltje.

bedankt in ieder geval
 
(Vrijwel) Alle 230v 'halogeen' dimmers kunnen ook 'gewone' gloeilampen dimmen. Andersom nooit eigenlijk.
De 2247 U kan (dus) ook gloeilampen dimmen.

Artikelnr.: 2247 U
 
Hallo,


Nu had ik nog een 2247 dimmer en wil ik gebruiken voor een gloeilamp in de woonkamer, nu heeft de woonkamer twee mogelijkheden om een lamp te hangen, er hangt maar 1 de andere wordt niet gebruikt, wel komen er twee zwarte draden en 1 groene uit, welke draden moet ik waar monteren. De dimmer heeft, kijkend naar de tekst op de dimmer, 1 neerwaarts pijltje, twee omhoog (waar het rode lampje op zit) en een pijltje met golvend kruisje.

Wat hoort waar???? Wie kan mij helpen??

Groeten maran
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via