Buitenmuur opknappen doortrekken en pleisteren

Beste Klussers,

Voor mijn buitenmuur ben ik opzoek naar een goedkope manier om deze te kunnen doortrekken en deze dan te pleisteren. Ik dacht zelf aan celbeton blokken tussen de pilaren plaatsen en dan erna alles strak te trekken met buitenpleister. Alleen lees net dat als dit nat wordt of vorst achter komt het zou breken op den duur. Andere optie zou zijn om PIR + gips platen te plaatsen... alleen is dit een 5x zo dure oplossing. Iemand anders die mij hier tips of ideeën over zouden kunnen geven?

IMG_0683.jpeg
 
Ook gipsplaten zijn niet geschikt voor buiten... Er is wel speciaal plaatmateriaal waar je over kunt stucen, echter dat moet ook droog blijven. Dus je zult ook iets moeten doen met de aansluitingen van het platte dak.
 
  • Like
Waarderingen: Fuegojas

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via