Brink b17 slaat uit

Wie kan mij helpen me Brink b17 slaat uit. De waakvlam blijft mooi branden maar. Hij slaat op een of andere manier uit. Heb een honeywell thermostaat binnen. Digitale. Werkte allemaal goed had hem op een lage temperatuur gezet en nu wilt die niet meer aanslaan moet op het roode knopje reset drukken slaat die voor even aan en slaat daarna weer uit waakvlam blijf branden en me ventilator staat gewoon te draaien
 
Filters zijn schoon rooster is schoon Zodra ik de kap er af haal van waar de ventilator zit die lucht blaast. Blijft die aan zodra ik de kap er op zet. Valt die weer uit. Hij zuigt hem ook dicht de kap. En. Ik heb een probleem met de knop van de ventilator ik heb hem nu constant aan staan. En als ik de knop. Uit zet dan hoort die normaal op thermostaat aan te gaan. Zodra die vlam vraagt. Slaat de ventilator ook aan maar laat hem nu constant aan.
 
Dan zou het verwarmings blok zelf wel eens vol met stof kunnen zitten en dan is de weerstand veel te hoog. En de luchtverplaatsing te laag is waardoor storing kan ontstaan.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via