Bosch vaatwasser gaat wel aan, maar geeft koud water + display werkt niet.

Dag klussers,

Ik heb een Bosch vaatwasser sgi5905/1. Hoewel deze nog wel aangaat en spoelt, werkt het display inclusief knoppen (m.u.v. aan/uit-knop) niet, hierdoor is resetten niet mogelijk.
Daarnaast spoelt hij met koud water. Een 'cold reset' door de stekker eruit te halen levert ook niets op.

Enfin, ik speuren op het web en uiteindelijk dat ding openschroeven. Moederbord lijkt in perfecte staat, ik zie niets opvallend.
Niet lijkt doorgebrand, ook niet de kabels.

Heeft iemand hier ervaring mee? Ik hoor graag wat jullie vermoedens zijn. De vaatwasser is wel aan de oude kant, maar meteen een nieuwe kopen zonder te kijken wat er mankeert vind ik zonde.

Alvast hartelijke dank!
 

Gerelateerde klussen

Reacties
3
Weergaven
121
Reacties
4
Weergaven
321
Reacties
1
Weergaven
495
Reacties
2
Weergaven
646

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via