Boeiboorden vervangen - aantal keuzes de voor-en nadelen

Goedemiddag,

Ik ben van plan om alle boeiboorden te vervangen en kom nu op een aantal keuzes waar de voor-en nadelen mij niet echt duidelijk worden.

Er zijn verschillende HPL-huismerken op de markt, maar ook Trespa, wat beduidend duurder is. (Soms wel 2x zo duur). Is hier echt veel verschil in? Of kan ik gewoon voor de huismerken kiezen en zijn die (ongeveer) even goed? De keuze is gevallen op antraciet en die is eigenlijk altijd wel te verkrijgen.

Daarnaast kan je de platen ook schroeven en/of lijmen, lijmen vergt veel meer werk zoals het lijkt, en als hobby-ist is de kans groot dat het niet helemaal goed gaat, klopt dit?

Ik hoor graag jullie ideeën/meningen. Dank alvast.
 

Gerelateerde klussen

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via