Bijplaatsen extra wcd keuken

Ik heb onlangs zelf een paar stopcontacten bijgeplaatst. Gaten voorgeboord met Duro dozenboor 68 mm. Met een beetje bewegen tijdens het boren is het gat 70 mm. Daar sla je een nieuwe doos precies strak in. (even een latje over de doos leggen en er voorzichtig intikken) Heb je ook geen roodband of montagekit voor nodig. Moderne dozen hebben rondom allerlei ribben, als de doos te strak past schuur je met je slijp/schuurtolletje iets van die ribbetjes af. Boor vooral diep genoeg!! Is echt kinderlijk eenvoudig en geen beschadigingen rondom. Duro is een B-merk (van de Aldi) maar voor die dood-enkele keer dat je zelf een dozenboor nodig hebt prima.
 
  • Like
Waarderingen: Sake909
Ben eigenlijk wel benieuwd hoe het uiteindelijk gelukt is, en of het te verwachten resultaat ook was zoals het bedoeld was.
Kunnen andere klussers weer profeit van hebben.
 
Alleen zou je dat dan onder de heel veel onderwerpen kunnen vermelden.
Want het komt heel regelmatig voor dat klussers wél een vraag stellen, maar nooit meer terugkomen om te vertellen hoe het uiteindelijk afgelopen was / of de klus geslaagd is.

Is iets waar je als beantwoorder aan went, het is niet anders.
 
Klopt Kees, al vind ik bij sommige vragen ook niet zo boeiend om te weten hoe TS het heeft opgelost omdat de oplossingen van vrij voor de hand liggen. Als TS dan niets meer laat horen dan denk ik altijd dat het wel gelukt zal zijn.

Soms komen er vragen waar het voor voor ons/mij wel interessant is om te horen hoe het uiteindelijk is gelukt.
In die gevallen kunnen we toch prima deze vraag stellen?

De TS 'taggen' helpt wellicht ook @Sake909
 
Ben eigenlijk wel benieuwd hoe het uiteindelijk gelukt is, en of het te verwachten resultaat ook was zoals het bedoeld was. Kunnen andere klussers weer profeit van hebben.

Ben er nog niet aan begonnen. Enerzijds nog veel klussen op de planning en anderzijds toch nog wat terughoudend ivm de mogelijkheid op afbrokkelend stucwerk. Zal een fotootje plaatsen als ik de klus heb uitgevoerd.
 
  • Like
Waarderingen: M Jacobs

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via