Afvoergoot (beton) herstellen

Status
Niet open voor verdere reacties.

BertPleizier

Vaste Beantwoorder
Ik heb een aflopende oprit met onderaan (voor de garagedeur) een betonnen plaat (voor de garagedeur). In deze betonnen plaat loopt een halfrond gootje naar beide afvoerputjes (1 aan elke kant van de garagedeur).

Bij het herstraten (stenen zakken door auto's en zwaartekracht naar laagtste punt) is er een stuk beton van de goot afgebrokkeld (omcirkelde gedeelte). Doordat het zand onder de stenen hierdoor langzaam aan is weggespoeld, loopt er nu een verzakking in de oprit in het verlengde van de beschadiging van de goot.

13335_Oprit_1.jpg


Hoe kan ik deze beschadiging nu het beste repareren? Aansmeren met snelbeton bijvoorbeeld?
 
Bij voorkeur met een betonreparatiemortel. Ik verwacht niet dat dit in een bouwmarkt te koop is, wel bij een bouwmaterialengroothandel.

Snelbeton is alleen bedoeld om bv. tuinpalen vast te zetten.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Reacties
5
Weergaven
2K
Reacties
1
Weergaven
805
Reacties
6
Weergaven
3K
Reacties
7
Weergaven
485
Reacties
4
Weergaven
390

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via