Afvoer vaatwasmachine onder spoelbak

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Wij hebben onze nieuwe vaatwasser aangesloten op de volgende manier

2464_20120826_123628_1.jpg


Toen er nog geen vaatwasmachine was aangesloten kwam er stand uit de opening waar de vaatwasser moest komen nu is dat afgenomen. De vaatwasser is nu direct aangesloten op een volgens mij 32 mm aansluiting. Direct hierachter zit een 90 graden pvc knie. Alles is gelijmd. Kan die 90 graden knie voor ontstoppingen zorgen en is deze constructie überhaupt goed of moet er een extra sifon komen met vaatwasmachineaansluiting?

Alvast bedankt.
 
12496_schoefsifonaftakking_8.jpg


plaats zo`n sifon kan je de vaatwasser op het tuitje aan sluiten.

je moet wel de afvoer veranderen door de oude Y-stuk te verwijderen en afvoer opnieuw aan sluiten.
 
Foto even bij de vraag gezet. Waarschijnlijk probeerde u een veel te grote foto te plaatsen. Eerst verkleinen voor het plaatsen dan lukt het wel. Mod.
 
Gebruik het soort sifon dat Henk aangeeft, bij open sifons is de kans groot dat water via de sifon naar buiten loopt bij iets te veel water zoals bij gelijktijdig pompen van de vaatwasser en de keukenkraan.
 
Die slangen zijn vaak geribbeld en sluiten slecht af met een R.O ring

de afgebeelde sifon kan je ook uit 2 losse delen krijgen.

12496_tstuk_wasmachine_7.jpg


12496_images_2_2.jpg
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Reacties
5
Weergaven
823
Keuken
S.oldeerbout
  • Gesloten
  • Erikbr
  • Keuken
  • 3
  • 6K
Reacties
3
Weergaven
6K
  • Gesloten
Reacties
4
Weergaven
3K
Keuken
Co de Witgoedman
  • JensKlusMens
  • Keuken
  • 11
  • 457
Reacties
11
Weergaven
457
  • Gesloten
  • Dani101
  • Keuken
  • 1
  • 206
Reacties
1
Weergaven
206

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via