Afvoer afzuigkap naar buiten, simpele vraag...

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb:

- een afzuigkap
- doorvoer naar buiten
- afvoerbuis, flexibele pvc (dacht ik)

Een bevriende timmerman zorgt voor de koof, maar wat ik me nu afvraag: hoe blijft die afvoerbuis vast zitten? Die buis moet door de doorvoer naar buiten, maar moet 'ie nog vastgemaakt daar aan de muur worden ofzo, en zo ja op welke manier? Lijkt me toch niet handig als de buis als het ware uit het gat valt (en dus op de koof terecht komt zodat de afvoer niet meer goed loopt.

Alvast bedankt voor advies!
 
Wat zit er aan de buitenkant op de muur?
Als daar alleen maar een rooster zit dan heb je geen mogelijkheid om de slang vast te maken maar dan gaan de vochtige afvoer dampen ook de spauw in.
Er zijn roosters met klep waarop je de slang kan bevestigen.

Gr. Piet
 
Oh ja, er zit nog niks aan de buitenkant van de muur dat kan ik nog zelf bepalen, nu is het zoals hier: (niet mijn huis)

89_gat_in_buitenmuur_klein_1.jpg


Wat kan ik daar het beste doen? Ik wil geen geklepper, maar ook niet dat er tocht binnen komt.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Reacties
2
Weergaven
3K
  • Gesloten
  • JoostBr
  • Keuken
  • 5
  • 7K
Reacties
5
Weergaven
7K
Keuken
S.oldeerbout
  • Gesloten
Reacties
3
Weergaven
5K
  • Gesloten
  • Steurtje
  • Keuken
  • 1
  • 6K
Reacties
1
Weergaven
6K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via