Afschot en dakopstand plat dak overkapping

Voor een overkapping van 6x4m (breedte x diepte) zit ik wat te stoeien met het afschot en de dakopstand..

Idee is om 6x douglas palen 14x14 te plaatsen met daarop rondom ringbalken van 7x20. Ik dacht in deze constructie al het afschot te verwerken, waarbij ringbalk rechtsachter dan -6 cm lager is dan de voor- en linkerzijde.

Op de ringbalken komen van voor naar achter om de 60cm balken te liggen (7x20). Daarop dan vlonderdelen (2cm) en daarop EPDM.

Een boeibord dien je waterpas te plaatsen. Kan ik dan aan de voorzijde een dakopstand van 5cm aanhouden en rechtsachter dan van 5 + 6 afschot = 11cm?
Een dakopstand van 11cm lijkt me zo veel?

Dit zou ook betekenen dat de hoogte van het boeibord dan 11 (maximale dakopstand) + 2 (dakbeschot) + 20 (balklaag) + 2 (overlap over ringbalk is 35 cm zou moeten zijn?

Zowel het boeibord als de dakopstand rechtsachter lijkt me best fors. Of is dit wel hoe het zou moeten zijn?

Ik ben heel benieuwd naar jullie suggesties en of ik eventueel ergens een denkfout heb gemakt.

Groeten, Rob
 

Gerelateerde klussen

Reacties
2
Weergaven
101
Reacties
4
Weergaven
141
Reacties
3
Weergaven
228
Reacties
3
Weergaven
363

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via